Fotowoltaika

Ekologiczne źródło energii

Podłącz się do słońca!

 

Chcesz iść z duchem czasu? Postaw na nowoczesne systemy pozyskiwania energii! Wyjaśnimy, dobierzemy, zmontujemy!

fotowoltaika

Bądź niezależny

To alternatywne źródło energii wykorzystuje energię wytworzoną z niewyczerpalnego źródła, jakim jest słońce. Zastosowanie fotowoltaiki pozwala na obniżenie kosztów energii, przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Sieć elektryczna obiektu podłączona jest do instalacji fotowoltaicznej. Uzyskana w ten sposób energia elektryczna jest zamieniania przez inwerter na prąd zmienny. Może być używana na bieżąco, magazynowana lub sprzedawana. Zastosowanie fotowoltaiki pozwala na obniżenie kosztów energii, przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Sieć elektryczna obiektu podłączona jest do instalacji fotowoltaicznej. Uzyskana w ten sposób energia elektryczna jest zamieniania przez inwerter na prąd zmienny. Może być używana na bieżąco, magazynowana lub sprzedawana.

1

Produkuj i zużywaj

 

Masz dość płacenia wysokich rachunków za energię? Ciesz się własnym, darmowym źródłem zasilania. Doradzimy, jak żyjąc w zgodzie z naturą, oszczędzać pieniądze. Zaprojektujemy instalację dobraną do Twoich potrzeb i możliwości. Wyjaśnimy zasady działania.

2

Zmontuj swoją elektrownię

 

Koszt instalacji fotowoltaicznej szybko się wraca, zwłaszcza, że ceny energii elektrycznej rosną w zawrotnym tempie, Przygotujemy kosztorys jej wykonania oraz prognozę zużycia i oszczędzenia kosztów. Zajmiemy się kompleksowym montażem i podłączeniem do sieci dystrybucyjnej.

3

Chroń środowisko

 

Inwestując w fotowoltaikę, Twoja firma stanie się samowystarczalna energetycznie, uniezależni się od wzrostu cen prądu, a dodatkowo będzie mogła zarabiać, oddając nadwyżkę wyprodukowanej energii do zakładów energetycznych. Co więcej, zbuduje wizerunek ekologicznego i świadomego przedsiębiorstwa.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub prześlij pytanie za pomocą poniższego formularza.

Zapraszamy do kontaktu!