Podłącz się do słońca i korzystaj z własnego, ekologicznego prądu.

Bądź niezależny i zbuduj własną elektrownię dla swojej firmy – panele fotowoltaiczne to gwarancja stałych, niskich cen energii elektrycznej nawet przez 25 lat!

Masz dość płacenia wysokich rachunków za energię? Obawiasz się nagłych podwyżek cen prądu, przez co ciężko Ci ustalić konkurencyjne ceny dla Twoich klientów?

Boisz się, że przez ciągłe zawirowania na rynku, prowadzenie firmy zwyczajnie przestanie Ci się opłacać? Postaw na niezależność!

Wystarczy jedna Twoja decyzja:
Albo pogodzisz się z coraz wyższymi rachunkami za prąd.
Albo… zbudujesz własną mini elektrownie! Jeśli wybierasz to drugie, to:

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

Instalacje fotowoltaiczne należą do alternatywnych źródeł pozyskiwania energii. Jak to działa? Panele wykorzystują energię wytworzoną z niewyczerpalnego źródła jakim jest słońce. Uzyskana w ten sposób energia elektryczna, poprzez inwerter, zamienia się na prąd zmienny. Prąd ten z kolei może być używany na bieżąco, magazynowany lub sprzedawany. Zastosowanie fotowoltaiki pozwala na obniżenie kosztów energii przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. To szczególnie ważne w obecnych czasach – instalacja paneli pozwala dodatkowo zbudować wizerunek ekologicznego i świadomego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto?

Koszt instalacji fotowoltaicznej szybko się wraca, zwłaszcza, że ceny energii elektrycznej rosną w zawrotnym tempie. Montując taką elektrownie dla swojej firmy, nie tylko chronisz środowisko, masz darmowy prąd, ale wliczasz wartość instalacji w koszty działalności i odliczasz VAT!

Z naszą pomocą budowa własnej fotowoltaicznej elektrowni przebiega szybko i sprawnie:

1. Wyjaśnimy zasady działania paneli fotowoltaicznych

doradzimy, jak żyjąc w zgodzie z naturą, oszczędzać pieniądze.

2. Zaprojektujemy instalację dobraną do Twoich potrzeb i możliwości

przeanalizujemy Twoje firmowe rachunki za prąd, stworzymy projekt oraz kosztorys wykonania instalacji, a także prognozę zużycia i symulację oszczędności.

3. Zajmiemy się kompleksowym montażem i podłączeniem do sieci dystrybucyjnej

abyś jak najszybciej mógł cieszyć się własnym, darmowym źródłem zasilania.

Twoja firma stanie się samowystarczalna energetycznie, uniezależni się od wzrostu cen prądu, a dodatkowo będzie mogła zarabiać, sprzedając nadwyżkę wyprodukowanej energii do zakładów energetycznych!


Chcesz?

Jakie oszczędności osiągają nasi klienci?

Średnia koszt instalacji to 3900zł/netto 114 Wykonanych Instalacji 100% zadowolonych klientów
0 %
Średni koszt obniżenia ceny prądu
0
Obsługiwanych firm
0 %
Zadowolonych klientów
MIrosław
właściciel ekologicznej farmy
Ocena:
5/5
Jeżeli szukasz rozwiązania ekologicznego, nowoczesnego – polecam Wojciecha Poznańskiego z tańszemedia.pl.

Pomiary dachu wykonali szybko i rzetelnie, współpraca przebiegła owocnie, a ich oferta cenowa w porównaniu do innych sprzedawców była bezkonkurencyjna.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Podpisałeś umowę, dałeś się przekonać, instalacja zrobiona, a po firmie słuch zaginął? Nie z nami takie numery! Oprócz darmowych konsultacji możesz liczyć na stałą opiekę doradcy, który:
  • kontaktuje się z Tobą w ramach bezpłatnego serwisu,
  • podpowie na co zwrócić uwagę, aby zaoszczędzić jeszcze więcej,
  • będzie trzymał rękę na pulsie – zadzwoni i poinformuje, że na rynku dostępne są nowości, które pozwolą Ci zaoszczędzić jeszcze więcej na stałych kosztach prowadzenia Twojej działalności!

Do 30 lat gwarancji na wydajność modułów fotowoltaicznych

Do 10 lat gwarancji na inwerter (wymiana lub naprawa)

Do 5 lat gwarancji na montaż

FAQs

Każda firma – niezależnie od wielkości – może zdecydować się na budowę elektrowni fotowoltaicznej. A jak to zrobić? Wystarczy, że umówisz się na rozmowę z naszym konsultantem – resztą zajmiemy się my.
Budowa instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu rzeczy najczęściej podczas audytu jestesmy w stanie dopasować ofertę do Twoich oczekiwań ale i potencjału powierzchnie gdzie instalacja ma się znaleźć. Wyznajemy zasadę iż nie ma dwóch takich samych dachów , więc i dwóch takich samych instalacji. Twoje oczekiwania są dla Nas najważniejsze
Nie. Audyt przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatnie.
Możliwość wykorzystania energii słonecznej w Polsce nie różni się zbytnio od możliwości Niemiec lub Francji – wszystkie te państwa leżą na tej samej szerokości geograficznej. Roczna suma energii promieniowania słonecznego wynosi w Warszawie 1025 kWh/m², a np. w Berlinie 1000 kWh/m². A to znaczy, że w Polsce, z systemu o nominalnej mocy 1 kWp można w optymalnych warunkach uzyskać około 900–950 kWh energii elektrycznej rocznie. Otrzymany uzysk z instalacji będzie wystarczający niezależnie od lokalizacji – stąd rosnąca popularność paneli fotowoltaicznych.
Tak, panele działają nawet wtedy, gdy nie widać słońca.
Koszty zwrócą się już nawet po 3 latach!
Od momentu podpisania umowy do wykonania instalacji mija najczęściej do 30 dni.
Niektórzy nasi Klienci sami załatwiają wszystkie formalności związane z instalacją fotowoltaiki. Abyśmy mogli zrealizować cały proces za Ciebie, wystarczy że podpiszesz dostarczone razem z umową pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie.

OBSŁUGA KLIENTA

Tylko 1 krok dzieli Cię przed niższymi rachunkami!