Zmniejsz koszty rachunków w firmie korzystając z nowoczesnego systemu zarządzania mediami.

Pomożemy Ci zlokalizować problemy związane z użytkowaniem mediów w Twojej firmie i zadbamy o utrzymanie parametrów mediów energetycznych na optymalnym (i opłacalnym!) poziomie.

Zastanawiasz się czy rachunki za media w Twojej firmie mogłyby być niższe? Chciałbyś zoptymalizować zużycie prądu, gazu, wody, klimatyzacji i ogrzewania?

Szukasz skutecznego sposobu na obniżenie wysokości rachunków za media?

Postaw na nowoczesny system kontroli zużycia mediów!

Wystarczy jedna Twoja decyzja:
Albo pogodzisz się z coraz wyższymi rachunkami.
Albo… skutecznie zoptymalizujesz koszty mediów w firmie!
Jeśli wybierasz to drugie, to:

Jak działa system monitoringu mediów?

Urządzenia do zarządzania mediami w firmie służą do określenia realnego zapotrzebowania na gaz, prąd, wodę, klimatyzację i ogrzewanie.

Zaburzenia dostaw, zła jakość lub nie zoptymalizowane zużycie prowadzi do małej wydajności i jednoczesnego wzrostu rachunków.

Dlaczego warto?

Dzięki naszemu systemowi monitoringu mediów uzyskasz informacje o strukturze zużycia energii w całej firmie, jak i w jej poszczególnych działach.

Dzięki modułowej budowie systemu możesz wdrożyć go od razu w całej firmie – lub zrobić to etapami – w zależności od aktualnych potrzeb i funduszy. Możesz także zintegrować informacje o zużyciu różnych mediów w jednym miejscu.

Koszt wdrożenia systemu monitoringu mediów szybko się wraca – zwłaszcza, że ceny mediów rosną w zawrotnym tempie. Kontrolowanie parametrów produkcyjnych oraz zużycia mediów pozwoli obniżyć koszty infrastruktury nawet o 50%!

Z naszą pomocą przejęcie kontroli nad kosztami mediów przebiega szybko i sprawnie:

1. Wyjaśnimy zasady działania systemu

doradzimy i pokażemy jak obsługiwać system i w jaki sposób - za jego pośrednictwem - oszczędzać pieniądze.

2. Zaprojektujemy i zamontujemy system dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości

przeanalizujemy Twoje firmowe rachunki za media, stworzymy projekt i kosztorys według Twoich preferencji i wdrożymy system w firmie.

3. Podpowiemy co zrobić, aby jeszcze bardziej obniżyć koszty mediów w Twojej firmie

abyś jak najszybciej mógł cieszyć się optymalnym zużyciem i niskimi rachunkami.

Zoptymalizuj koszty mediów w firmie i zaoszczędź na codziennej pracy nawet …!


Chcesz?

Jakie oszczędności osiągają nasi klienci?

W budowie…
0 %
Średni koszt obniżenia rachunków za media
0
Zainstalowanych systemów
0 %
Zadowolonych klientów
Klara
właścicielka salonu odnowy biologicznej
Ocena:
5/5
Miałam problem z wyższymi fakturami, Wojciech Poznański pomógł mi i wyjaśnił różne parametry, których wcześniej nie rozumiałam. Wyjaśnił na czym możemy zaoszczędzić, nie musiałam się o nic martwić, wypowiedzenie i wszystkie sprawy związane z przepisaniem umów były po ich stronie. Jestem zadowolona – przez cały kontrakt na bieżąco analizowali faktury, rozwiązywali każdy problem – a do tego wszystko za darmo. Polecam serdecznie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Oprócz darmowych konsultacji możesz liczyć na stałą opiekę naszego doradcy, który:
  • kontaktuje się z Tobą w ramach bezpłatnego serwisu,
  • podpowie na co zwrócić uwagę, aby zaoszczędzić jeszcze więcej,
  • będzie trzymał rękę na pulsie – zadzwoni i poinformuje, że na rynku dostępne są nowości, które pozwolą Ci zaoszczędzić jeszcze więcej na stałych kosztach prowadzenia Twojej działalności!

FAQs

Z systemu teoretycznie może korzystać każdy, jednak w części działalności będzie to zupełnie nieuzasadnione. Taki monitoring spełni swoje zadanie w firmach produkcyjnych i usługowych, które korzystają z mediów w szerszym zakresie.
Nie. Audyt przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatnie.
Pierwsze wnioski można wyciągnąć już po XX dniach od zamontowania systemu. Nasi doradcy bezpłatnie pomogą przejść przez proces optymalizacji i przepisywania umów na korzystniejsze dla Twojej firmy.
Z systemu możesz zrezygnować w każdej chwili, jednak nie jest to zalecane działanie. Zmiany na rynku energetycznym są tak dynamiczne, że bieżąca kontrola jest wręcz niezbędna, aby utrzymać rentowność działalności.
To zależy od wielkości Twojej firmy i ilości modułów, na jakie się zdecydujesz. Zwykle nie trwa to dłużej niż kilka godzin.
Nie ma takiej potrzeby. Masz prawo do kontrolowania wydatków – także za media.

OBSŁUGA KLIENTA

Tylko 1 krok dzieli Cię przed niższymi rachunkami!