Obniż rachunki za gaz - na stałe!

Płać za gaz stałą i niską kwotę – niezależnie od tego, co dzieje się na rynku – nawet przez 10 lat!

Wkurzają Cię ciągłe podwyżki
cen gazu? Obawiasz się inwestować i rozwijać firmę, bo nie wiesz jak wysoką cenę przyjdzie Ci płacić za gaz?

Boisz się, że przez ciągłe zawirowania na rynku, prowadzenie firmy zwyczajnie przestanie Ci się opłacać?

Nie musi tak być!

Wystarczy jedna Twoja decyzja: Możesz nadal płacić coraz wyższe rachunki albo…

Dlaczego warto?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, sprzedażą gazu ziemnego zajmuje się już nie tylko jedna firma – dzięki uwolnieniu rynku energii możesz zyskać dużo korzystniejszą ofertę – i to bez wychodzenia z biura!

Z naszą pomocą szybko i skutecznie obniżysz wysokość rachunków za gaz w Twojej firmie:

1. Wykonamy bezpłatny audyt

przeanalizujemy koszty Twoich rachunków, biorąc pod uwagę sezonowość i zapotrzebowanie na gaz w Twojej firmie.

2. Poszukamy najlepszego rozwiązania dla Ciebie

dzięki uwolnieniu rynku energetycznego, firmy zajmujące się sprzedażą gazu mogą go kupować na Towarowej Giełdzie Energii. A kupują wtedy, gdy ceny są najniższe. Dlatego mogą zagwarantować stałą cenę nawet na kilka lat, a my znajdziemy najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie.

3. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami

abyś jak najszybciej mógł cieszyć się oszczędnościami i ze spokojną głową wchodzić w kolejny biznesowy rok - bez obaw o nagłe, nawet 800% podwyżki.

Płać mniej za gaz i nie daj się zaskoczyć nagłym wzrostom cen. Przygotujemy dla Ciebie stały kontrakt – umowę wieloletnią – dzięki której wszystkie podwyżki przestaną Cię obowiązywać. . Bo zasługujesz na Firmę, w której żadne koszty nie będą dla Ciebie zaskoczeniem.

Chcesz?

Jakie oszczędności osiągają nasi klienci?

Ania

(właścicielka dużego Hotelu w Krakowie)
Pani Ania właścicielka dużego Hotelu w Krakowie ma gaz w cenia 125zł/MWh do końca 2024 roku. Dziś cena to 797zł czyli 85%. 311 firm ma Nasz Gaz 100% zadowolenia Gwarantowane
0 %
Średni koszt obniżenia ceny prądu
0
Obsługiwanych firm
0 %
Zadowolonych klientów
Monika
właścicielka hostelu
Ocena:
5/5
Z Tańszymi Mediami zyskałam stabilność, a ceny gazu tak jak obiecali, przez cały okres trwania umowy pozostały tak samo niskie. Polecam współpracę!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Podpisałeś umowę, dałeś się przekonać, a po firmie ani śladu? Nie z nami takie numery! Oprócz darmowej konsultacji możesz liczyć na stałą opiekę doradcy, który:
  • kontaktuje się z Tobą w ramach bezpłatnego serwisu faktur – w trakcie trwania umowy,
  • podpowie na co zwrócić uwagę, aby zaoszczędzić jeszcze więcej,
  • będzie trzymał rękę na pulsie i szybko zareaguje w razie jakichkolwiek wahań na rynku – nawet jeśli podpiszesz umowę na kilka lat, możesz ją zmienić na korzystniejszą, gdy tylko taka pojawi się na rynku – a my Cię o tym poinformujemy!

Gwarancja stałych cen nawet do 31.12.2025 roku!

FAQs

Każda firma – niezależnie od wielkości – może sprawdzić, czy istnieje dla niej tańsza oferta i zmienić dostawcę gazu. Wystarczy, że umówisz się na rozmowę z nami i będziesz mieć przy sobie ostatnią fakturę za gaz – resztą zajmiemy się my.
Zmiana dostawcy jest całkowicie bezpłatna.
Nie. Audyt przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatnie.
Nie ma takiej potrzeby – zmienia się tylko Sprzedawca gazu, a Dostawca gazu (OSD) pozostaje ten sam. Może się zdarzyć, że Twój dostawca będzie chciał wymienić licznik, ale zrobi to dla Ciebie bezpłatnie.
W Polsce głównym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego jest PSG S.A. (Polska Spółka Gazownictwa) oraz współpracujące z nią w ramach spółki kapitałowej podmioty. OSD nie można zmienić.Operator odpowiedzialny jest za dostarczenie klientom gazu, zakupionego u sprzedawców na danym terenie – to on dokonuje napraw i przyjmuje wszystkie Twoje zgłoszenia. Sprzedawca gazu to podmiot, od którego kupujesz gaz – i to właśnie ze Sprzedawcą można negocjować ceny lub zmienić go na tego, który oferuje lepsze warunki.
Nie ma takiej możliwości. Opłaty za dystrybucję są regulowane odgórnie – przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. A to oznacza, że dystrybutor nie może zmienić opłat bez jego zgody.
To zależy od umowy, jaką masz zawartą z obecnym sprzedawcą. Zwykle zawarty jest w niej jednomiesięczny okres wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca. W związku z tym cały proces może potrwać od jednego do maksymalnie dwóch miesięcy.
Niektórzy nasi Klienci sami załatwiają wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy. Generalnie wszystkim powinien zająć się już nowy Sprzedawca. Abyśmy mogli zrealizować cały proces za Ciebie wystarczy jedynie podpisać dostarczone razem z umową pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie.

OBSŁUGA KLIENTA

Tylko 1 krok dzieli Cię przed niższymi rachunkami!