O firmie

Misja

Skutecznie obniżamy Twoje firmowe rachunki za media.

Ten cel realizujemy niezmiennie od prawie 15 lat, choć sama marka tańszemedia.pl powstała niecałe 5 lat temu. Nikt nie lubi przepłacać, a my lubimy pomagać – zaufało nam już ponad 700 firm, za co bardzo dziękujemy.

Wizja

Dalej chcemy podążać tą drogą – pokazywać właścicielom firm, że mogą płacić mniej. Nie musisz zgadzać się na wszystko, co proponują najwięksi gracze na rynku – z naszą pomocą uzyskasz ceny dopasowane indywidualnie do Twojego biznesu.

Wraz z Tobą zaplanujemy działania, które w planie długoterminowym pozwolą zmaksymalizować zyski z Twojej działalności i rozwinąć ją w sposób jak najbardziej przyjazny dla środowiska. A gdy to już uda się osiągnąć, nie zostawimy Cię samego – rynek mocno się zmienia, a chcemy by nasi klienci czuli się zaopiekowani i spokojni o wysokość swoich rachunków.

Nasi konsultanci:

Nad zapewnieniem najlepszych warunków dla Twojej firmy czuwa u nas szereg specjalistów i konsultantów. To oni walczą jak tygrysy i negocjują najlepsze ceny – w Twoim imieniu.

A to my:
Wojciech Poznański
Główny dowodzący i założyciel marki tańszemedia.pl. Z rynkiem energetycznym związany od 15 lat. Każdy, kto go zna, ten wie, że zawsze można na niego liczyć. Jego pomysłowość i upartość w dążeniu do celu sprawia, że przygotowane przez niego propozycje optymalizacji i wysokość obniżek rachunków za media wprowadzają w zdumienie.

Prywatnie szczęśliwy mąż, tata i fan piłki nożnej. Każdą wolną chwilę, a nie jest ich zbyt dużo, spędza jeźdząc na quadzie. Najwiecej przyjemności sprawia mu słuchanie wysokich obrotów jego silnika 🙂
Agnieszka
Odpowiedzialna za kontakt z klientem i to aby Wasze faktury zawsze był na czas, aby Wasze ceny były zawsze najlepsze . Pamięta o tym kiedy się kończy Wasz kontrakt. Z anielską cierpliwościę przypomina Wam o przesyłniu do Nas Waszych faktur abyśmy mogli je analizować i edukować Was co zrobić aby płacić mniej.

Prywatnie fanka zdrowej żywności i mistrzyni w przygotowaniu najlepszej w mieście kawy. Kocha wszelkie zwierzęta ale chyba najbardziej kota który notorycznie niczym student przychodzi na happy hour pod okno Naszego biura aby coś dostać do jedzenia.
Damian
Odpowiedzialny za analizy, i umawianie spotkań z Wami. Uważamy że jego upór w umawianiu spotkań uchronił wielu przedsiębiorców przed wysokimi rachunkami za prąd i gaz. Nasz główny dostarczyciel dokumentów do dystrybutorów, śmiejemy się że już nie stoi w kolejkach bo wszyscy go znają, to kolejki tworzą się za nim.

Prywatnie fan motoryzacji wzdycha do każdej Alfa Romeo którą spotka na ulicy, więc czasami przebycie tego samego dystansu co innym zajmuje więcej czasu.
Jola
Jola i jej telefon. Powinna już mieć kilka pomników postawionych za pieniądze które dzięki niej przedsiębiorcy zaoszczędzili. Gdyby mogła to dzwoniłaby równocześnie z dwóch telefonów, tak lubi to zajęcie. Jej niebiański głos uspokoił już nie jednego klienta który akurat miał inne zajęcie niż umówienie się z Nami na spotkanie. Dziś tego nie żałuje:)


Prywatnie fanka kapeluszy i fotografii. Potrafi uwiecznić wszystko, krążą plotki że w najbliższym czasie zamierza sfotografować prąd, ale ten Nasz Tańszy 🙂
Mocno kibicujemy aby projekt się powódł.
0 %
Średni koszt obniżenia ceny prądu
0
Obsługiwanych firm
0 %
Zadowolonych klientów

OBSŁUGA KLIENTA

Tylko 1 krok dzieli Cię przed niższymi rachunkami!