Postaw słupki do ładowania pojazdów elektrycznych i… przyciągnij więcej klientów!

Samochody elektryczne zyskują popularność… wykorzystaj to! Przyciągnij klientów, którzy podczas ładowania samochodu będą mogli zapoznać się z ofertą Twojej firmy i skorzystać z jej usług.

Prowadzisz biznes, który codziennie odwiedzają tłumy ludzi? Np. galerię handlową, parking, hotel, restaurację, stację benzynową czy obiekt sportowo-rekreacyjny?

Szukasz nowoczesnego sposobu na przyciągnięcie dodatkowych grup klientów (w tym klientów premium) i uatrakcyjnienie oferty?

Chcesz zyskać wizerunek firmy proekologicznej?

Zainwestuj w słupki do ładowania samochodów elektrycznych! Dzięki temu Twoi klienci będą mogli naładować samochód podczas korzystania z innych usług Twojej firmy – a to dla nich przyciągająca – bo podwójna – korzyść!

Dlaczego warto?

Koszt budowy słupków do ładowania samochodów szybko się zwraca – szczególnie biorąc pod uwagę rosnącą popularność aut napędzanych elektrycznie. Montując takie słupki w swojej firmie nie tylko chronisz środowisko i przyciągasz klientów poruszających się takimi pojazdami, ale wliczasz wartość inwestycji w koszty działalności i odliczasz VAT!

Z naszą pomocą instalacja i konfiguracja słupków przebiega szybko i sprawnie:

1. Zajmiemy się personalizacją urządzeń do ładowania i magazynowania energii

doradzimy, jakie rozwiązanie będzie najlepsze do Twojej działalności.

2. Zaaranżujemy wygląd stacji

dostosowując ją do otoczenia. Możesz wybierać spośród 160 tys. możliwości personalizacji słupka.

3. Kompleksowo nadzorujemy działanie systemu i zajmujemy się jego serwisem

abyś niczym nie musiał się przejmować.

Połącz nowoczesność z ekologią i zyskaj kolejną grupę zadowolonych klientów.


Chcesz?

Jakie korzyści osiągają nasi klienci?

W budowie…
0 %
Średni koszt obniżenia ceny prądu
0
Obsługiwanych firm
0 %
Zadowolonych klientów
Przesyław
właściciel lakierni proszkowej
Ocena:
5/5
Bardzo długo miałem auto z dieslem, Wojciech Poznański zaproponował rozwiązanie ekologiczne i tańsze. Nie muszę już marnować czasu na tankowanie, teraz ładuje auto kiedy chce i to w domu.

To dla mnie duża oszczędność czasu, ale też i pieniędzy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Podpisałeś umowę, dałeś się przekonać, słupki postawione, a po firmie słuch zaginął? Nie z nami takie numery! Możesz liczyć na stałą opiekę naszego konsultanta, który:
  • kontaktuje się z Tobą w ramach bezpłatnego serwisu,
  • podpowie na co zwrócić uwagę, aby ograniczyć koszty generowane w firmie,
  • będzie trzymał rękę na pulsie – zadzwoni i poinformuje, że na rynku dostępne są nowości, które pozwolą Ci przyciągnąć nowych klientów i zaoszczędzić na prowadzeniu biznesu!

Ponieważ produkt jest wyprodukowany w Polsce, nie musisz martwić się o dostępność podzespołów. To nie jest kolejny produkt do wyprodukowania nikt nie chce się przyznać.

Personalizujemy go zgodnie z Twoimi oczekiwaniami ale też okolica, aby niczym dekoracja upiększał niż straszył.

Stacja do ładowania to dziś konieczność, szalejące ceny paliw sprzyjają rozwojowi elektromobilności. Korzyści płynące z posiadania samochodu elektrycznego to już nie sama ekologia a ekonomia. Taki pojazd trzeba gdzieś naładować, dlaczego nie terenie twojej restauracji czy hotelu ? Czy wiesz że posiadanie stacji to kolejny sposób na zdobycie klienta Premium?

Gość degustując twoje pyszne dania lub korzystając ze strefa SPA, zyskuje czas. Jego pojazd ładuje się w tym czasie. Ty dostarczasz niezapomniane chwile. Na pewno wróci i będzie chciał to powtórzyć.

FAQs

W zależności od tego, czy stacja będzie dostępna publicznie czy będzie przeznaczona jedynie dla określonej grupy osób, trzeba dopełnić różnych formalności. Dotyczą one etapu przed budową, w trakcie oraz po ukończeniu inwestycji. Aby maksymalnie ułatwić Ci ten proces, przeprowadzimy Cię po kolei przez każdy etap.
Czy wiesz że stacja do ładowania nie kosztuje “majątku” ? Najprostsze rozwiązania to koszt kilku tysięcy. Cena jednak uzależniona jest od Twoich oczekiwań. Więc pozwól Nam wspólnie z Tobą stworzyć coś co spełni Twoje oczekiwania a przez unikalność odróżni cię od konkurencji. Jesteśmy przekonania że miło zaskoczymy cię ceną za rozwiązanie którego oczekujesz.
Do rozliczenia niezbędny jest licznik energii, system identyfikacji użytkowników oraz moduł łączności. Umożliwia to prowadzenie i odczyt rejestru historii ładowania, a na jej podstawie – wyliczenie należności. Rozliczenia mogą być generowane automatycznie lub manualnie.

OBSŁUGA KLIENTA

Tylko 1 krok dzieli Cię przed niższymi rachunkami!