Tańszy prąd z gwarancją ceny

Obniż koszty prądu w swojej firmie nawet o 85% – z gwarancją stałej niskiej ceny nawet przez 10 lat!

Masz już dość ciągłych podwyżek cen prądu?
Przez wahania rynkowe Twoja firma generuje coraz większe koszty? Boisz się, że będziesz zmuszony znowu podnieść ceny, a Twoi klienci odejdą do konkurencji?

STOP!

Teraz masz wybór. Możesz nadal płacić coraz wyższe rachunki albo…

Dlaczego warto?

W 3 krokach pokażemy Ci, jak z naszą pomocą szybko ograniczyć koszty prądu w Twojej firmie:

1. Wykonamy bezpłatny audyt energetyczny

przeanalizujemy koszty energii elektrycznej, zwracając uwagę na urządzenia wykorzystywane w Twojej działalności: wentylację, klimatyzację i inne maszyny.

2. Zoptymalizujemy koszty dostarczania energii

zweryfikujemy i spersonalizujemy ofertę w oparciu o specyfikę działalności Twojej firmy - każdy biznes jest inny i ma zupełnie inne zapotrzebowanie na prąd.

3. Dobierzemy produkt skrojony na Twoje potrzeby, który pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej

przekalkulujemy koszty Twojej inwestycji i okresy zwrotów z niej, tak abyś płacił tylko tyle ile musisz, po najniższych możliwych do osiągnięcia - dla Twojej działalności - stawkach.

Pokażemy Ci, jak płacić mniej za prąd. Damy Ci konkretne rozwiązania i wskazówki, które pozwolą to osiągnąć… Bo zasługujesz na Firmę, w której żadne koszty nie będą dla Ciebie zaskoczeniem.

Chcesz?

Prąd nie ma przed nami tajemnic, dlatego wykonamy też dla Ciebie:

  • Pomiary energetyczne Wykonujemy w pełnym zakresie pomiary energetyczne i modernizujemy układy pomiarowo – rozliczeniowe. Projektujemy, budujemy i remontujemy trafostacje dla odbiorców C2X i B2X.

  • Kompensację mocy biernej Zajmujemy się kompensacją mocy biernej w pełnym zakresie. Od wykonania pomiarów mocy biernej, poprzez analizę kosztów, aż po montaż układów kompensacyjnych mocy biernej i ich obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Jakie oszczędności osiągają nasi klienci?

Kamil

(właściciel warsztatu samochodowego pod Krakowem)
płaci dziś za energię elektryczną 279 zł. Obecna cena rynkowa to… 1400 zł! U niego to już nie 20, nie 30, a 80% oszczędności! I tak jeszcze przynajmniej przez 3 lata.
0 %
Średni koszt obniżenia ceny prądu
0
Obsługiwanych firm
0 %
Zadowolonych klientów
Marcin
właściciel pizzeri
Ocena:
5/5
Tańszemedia.pl wykonały darmowy audyt, na początku byłem sceptycznie nastawiony do zmiany sprzedawcy. Obiecali, że zabezpieczą mnie przed tym co nieuniknione, czyli nadchodzącymi podwyżkami na giełdzie. Po pewnym czasie wiedziałem, że warto było im zaufać – mam zagwarantowaną niską cenę do końca 2023 r., a część znajomych jest na skraju bankructwa.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Podpisałeś umowę, dałeś się przekonać, a po firmie ani śladu? Nie z nami takie numery! Oprócz darmowego audytu możesz liczyć na stałą opiekę konsultanta, który:
  • kontaktuje się z Tobą w ramach bezpłatnego serwisu faktur – w trakcie trwania umowy,
  • podpowie na co zwrócić uwagę, aby zaoszczędzić jeszcze więcej,
  • będzie trzymał rękę na pulsie i szybko zareaguje w razie kolejnych podwyżek.

Gwarancja niższych cen aż do końca 2032 roku!

FAQs

Każda firma – niezależnie od wielkości – może sprawdzić, czy istnieje dla niej tańsza oferta i zmienić dostawcę energii elektrycznej. Wystarczy, że umówisz się na rozmowę z nami i będziesz mieć przy sobie ostatnią fakturę za prąd – resztą zajmiemy się my.
Zmiana dostawcy jest całkowicie bezpłatna.
Nie. Audyt przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatnie.
Nie ma takiej potrzeby – zmienia się tylko Sprzedawca energii, a Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSD) pozostaje ten sam. Może się zdarzyć, że Twój OSD będzie chciał wymienić licznik, ale zrobi to dla Ciebie bezpłatnie.
W Polsce mamy 5 głównych Operatorów Systemu Dystrybucyjnego, a każdy z nich jest przydzielony do określonego terytorium (Operatorów jest dużo więcej – ponad 180 – jednak ta piątka obsługuje największą ilość klientów). OSD nie można zmienić (chyba, że przeprowadzisz się na drugi koniec Polski). Operator odpowiedzialny jest za dostarczenie klientom energii elektrycznej, zakupionej u sprzedawców na danym terenie – to on dokonuje napraw i przyjmuje wszystkie Twoje zgłoszenia. Sprzedawca Energii to podmiot, od którego kupujesz prąd – i to właśnie ze Sprzedawcą można negocjować ceny lub zmienić go na tego, który oferuje lepsze warunki.
Nie ma takiej możliwości. Opłaty za dystrybucję są regulowane odgórnie – przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. A to oznacza, że dystrybutor nie może zmienić opłat bez jego zgody.
To zależy od umowy, jaką masz zawartą z obecnym sprzedawcą. Zwykle zawarty jest w niej jednomiesięczny okres wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca. W związku z tym cały proces może potrwać od jednego do maksymalnie dwóch miesięcy.
Niektórzy nasi Klienci sami załatwiają wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy. Generalnie wszystkim powinien zająć się już nowy Sprzedawca. Abyśmy mogli zrealizować cały proces za Ciebie wystarczy jedynie podpisać dostarczone razem z umową pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie.

OBSŁUGA KLIENTA

Tylko 1 krok dzieli Cię przed niższymi rachunkami!